Kontakt

Aby stale rozwijać portal, potrzebne są środki finansowe, wspomóż nas wpłacając dowolną sumę na konto:
Oficyna Konserwatystów i Liberałów
Ul. 3 Maja 100/1
05-420 Józefów
Numer konta: 58114020040000350235899194
Wiadomości
Konkurs

Brak aktywnych konkursów

Newsletter

Darmowy newsletter z aktualnymi wiadomościami z Korwin-Mikke.pl w Twojej skrzynce e-mail.

03-07-2017 21:45:00

Kuriozalne porady starego rasistowskiego komucha!

INFO: Włodarz Zimbabwe osiągnął szczyt kretynizmu, wypowiadając się na temat bezrobocia oraz białej mniejszości w kraju.

 

JE Robert Mugabe obiecał w kampanii wyborczej 5 lat temu, że jego rząd stworzy ponad 2 mln miejsc pracy, ale niestety bezrobocie w afrykańskim kraju wynosi według szacunków ponad 80%. W związku z tym, spróchniały karmazynowy hegemon postanowił udzielić obywatelom kilku wskazówek, jak poradzić sobie z brakiem zatrudnienia. Przemawiając do swoich zwolenników na wiecu na stadionie Mucheke w mieście Masvingo komunistyczny weteran stwierdził, że młodzież, która nie ma pracy powinna poszukać pomysłu, jak zostać przedsiębiorcami.

- Zawsze słyszymy młodzież z opozycji twierdzącą, że nie ma pracy. Więc niechaj przyjdą do mnie, a ja ich wyśmieję, zanim powiem im, aby szli wypasać bydło - wybełkotał JE Mugabe w języku regionalnym Szona. - Namawiam was do posiadania kur, hodowania grzybów i hodowania przepiórek zamiast załamywana rąk z powodu braku pracy. Musicie być przedsiębiorczy - dodał ewidentnie mentalnie splątany włodarz kraju.

Do słów zwichrowanego męża stanu odniósł się rzecznik opozycyjnej partii MDC, p. Obert Gutu, mówiąc, że p. Mugabe traci przytomność umysłu i nie jest już najwyraźniej zdolny do prowadzenia kraju.

Komunistyczny tetryk rządzący Zimbabwe wezwał także czarnoskórych farmerów oraz wodzów plemiennych, aby nie dopuścili do powrotu wygnanych białych farmerów.

- Przegnaliśmy tych białych farmerów dawno temu i nie chcemy sytuacji, gdzie ściągacie ich znowu, aby mogli uprawiać ziemię, podczas gdy wy (czarnoskórzy) śpicie sobie smacznie w zaciszu waszych domów w Harare albo Bulawayo - podkreślił swą rasistowską wypowiedź zagorzały wyznawca czerwonej zarazy.

 

Źródło: www.news24.com

Opracował: MCH

drukuj

poleć znajomemu

Aby dodać komentarz musisz się zalogować

Komentarze

Ten wpis nie posiada jeszcze komentarzy


Poczytaj również