Kontakt

Aby stale rozwijać portal, potrzebne są środki finansowe, wspomóż nas wpłacając dowolną sumę na konto:
Oficyna Konserwatystów i Liberałów
Ul. 3 Maja 100/1
05-420 Józefów
Numer konta: 58114020040000350235899194
Wiadomości
Konkurs

Brak aktywnych konkursów

Newsletter

Darmowy newsletter z aktualnymi wiadomościami z Korwin-Mikke.pl w Twojej skrzynce e-mail.

24-06-2018 13:00:00

Krokodyl przymila się homosiom

INFO: Władze Zimbabwe spotkały się w przedstawicielami dziwolągów ze społeczności LGBT, co jest odbierane jako wola poprawienia relacji rządu z owymi.

 

Czołowi oficjele partii rządzącej JE Emmersona Mnangagwy spotkali się z homosiami obu płci oraz transpłciowymi transformersami tuż przed nadchodzącymi wyborami w celu "naprawienia" relacji między nimi. Wśród delegacji, która spotkała się z szefem dziwolągów z organizacji GAZL, p. Chesterem Sambą, znajdował się... sekretarz generalny związku weteranów Zimbabwe, p. Viktor Matemadanda. Uradowany szef homosi stwierdził, iż rząd obiecał zmierzyć się z licznymi problemami, jakie jego organizacja napotyka w kraju.

Prawda wydaje się jednak prostsza - p. Mnangagwa poszukuje głosów wyborców przed zbliżającymi się wyborami, a po ich wygraniu albo zapomni o swoich obietnicach i oleje transformersów, albo wyłapie ich i posadzi do więzienia. Homosiowanie jest zakazane prawem Zimbabwe, a większość obywateli ma do niego podejście takie samo, jak były, obalony włodarz kraju, p. Robert Mugabe, który swego czasu stwierdził, że "homosie są gorsi od świń i psów".

 

Źródło: www.news24.com

Opracował: MCH

drukuj

poleć znajomemu

Aby dodać komentarz musisz się zalogować

Komentarze

 • 24-06-2018 14:57:03 | odpowiedz
  Niestety poziom tego portalu schodzi na psy. Widać wyraźną zmianę w stylu pisania. Pewnie kiedyś pisał Korwin ospbiście, teraz jakby autor był jeszcze przed maturą z polskiego. Korwin nigdy nie użyłby słôw jak: "dziwolągi" czy "transformersy".
  • 25-06-2018 18:04:06 | odpowiedz
   Po 1 - widać czyta Pan nie tego Korwina, sam JKM wielokrotnie używał "wyklętych" przez Pana zwrotów, typu "dziwoląg" itp. czego przykład ma Pan choćby tutaj:

   http://naszemiasto.pl/artykul/dziwolag-o-nazwisku-grodzkie-korwin-mikke-o-annie-grodzkiej,4489906,art,t,id,tm.html

   Niech Pan więc się więcej nie kompromituje. Po 2 - jak na wykształconego "ludzia" prezentuje Pan niebywale zaawansowaną znajomość zasad języka polskiego ("ospbiście).

   Po 3 - w trakcie Pana 7 letniej bodajże obecności tutaj wysilił się Pan w porywach aktywności AŻ na dwa posty + powyższy, w którym się Pan sam zdążył skompromitować przy okazji samemu nie odnosząc się do samej treści newsa.
   Po 3 - Panie, "drzewiej to w ogóle lepiej bywało", a i chleb nie smakuje tak, jak kiedyś - to odnośnie argumentu, że "niestety poziom tego portalu schodzi na psy".

   Konkludując, albo sam Pan zszedłeś na psy, a nawet pod psa (i robisz Pan pod siebie)albo jesteś Pan nadzwyczaj i niespotykanie uwrażliwioną jednostką społeczną, której uczucia zostały obrażone słowem "dziwoląg" i "transformersi", z czego to pierwsze jest oficjalnie umieszczone w słowniku języka polskiego. Idąc Pana wynaturzonym tokiem rozumowania należałoby wyrugować z niego np. piękne polskie słowo opisujące czarnoskórych - Murzyn (no bo przecież może ktoś się poczuć obrażony jego używaniem).

   Po 4 - gratuluję Panu matury - wnioskuję, że jest to Pana największe osiągnięcie na niwie edukacyjnej, skoro się Pan na nią powołuje.

 • Zawracamy kijem Wisłę, czyli co gdybyśmy wygrali?

  No właśnie co? Przecież 90% naszych reform nie da się zrobić bez pogwałcenia "unijnych" przepisów. Czy da radę wyjść z UE? To gigantyczny manewr, stwiający nas w nieciekawej sytuacji...
 • Wybory prezydeckie 2010

  Witam Jak sądzicie czy JKM będzie startował w wyborach na prezydenta? I czy będzie potrzeba zbierania podpsiów żeby mógł wystartować?
 • Listy z podpisami - Wybory Prezydenckie - ZBIÓRKA OD 21 KWIETNIA

  Do pobrania dla Państwa lista z miejscami na podpisy. Uwaga - klik prawym - zapisz element docelowy jako... i zapisz Plik w pdf Plik w doc Wolno zbierać podpisy! Pomagajcie nam w tym...
 • Po co On kandyduje i po co wogóle głosować?

  Czytając wasze komentarze widzę, że wielu z was bierze udział w tej kampanii bo naprawdę wierzy w zwycięstwo JKM i chwała wam za to. Ja też wezmę udział w tej kampanii, ale z trochę innego powodu,...
 • Re: Jackowe pożądanie małżeństwa

  Leszek : "..Otóż nie jesteś - popęd płciowy ukierunkowany na tę samą płeć nie mieści się w normie, podobnie jak nie mieści się w normie na przykład .zoofilia." Lesiu, a kto niby wyznacza te...

Poczytaj również